• .
  • .
  • .

TELKİN CDler Ne İşe Yarar?

Telkin CDler artık hayatımızın her alanında boy gösteriyor. Çünkü hayatımızdaki sorunları çözmek için bize yardımcı oluyorlar. Bilimsel olarak hazırlanmış Telkin CDler, bir türlü çözemediğimiz sorunları aşmak için bilinçaltıyla beraber hareket ederek faydalı olmaktalar.

İsterseniz telkin çalışmalarının nasıl olduğu, kökeni, kaynağı ve nasıl yapıldığı hakkında biraz bilgi edinelim:

Telkin arapça kökenli bir kelime ve “bir duygu ya da düşünceyi karşı tarafa aşılama ya da empoze etme” manasında kullanılıyor. Amacı sizi bir konu hakkında yönledirmek ve vermek istediği mesajı size zamanı geldiğinde uygulatmak. Tabi bunu yaparken sizin algınız yani bilinciniz dışında yapmak. Zira işin içine bilinciniz girdiğinde bir sürü kısıtlama sorgu ve istatistik de işin içine giriyor. Çünkü bilinç yargılara varmak için o zaman kadar öğrendiği tüm yargı çeşitlerini kullanıyor. Ama bilinçaltı öyle değil. Bilinçaltı herhangi bir şekilde kendisine sunulan mesajı herhangi bir yargılama ya da sorgulama yapmadan uyguluyor, yani verilen emre itaat kesin.

 

Subiminal yani eşik altı tabir ettiğimiz bu mesaj verme işlemine kabaca “tohumlama” deniyor. Bu telkin CDler ile bilinçaltına yapılan bu “tohumlama” işlemi, ihtiyaç halinde filizlenip size istediğini yaptıran bir emir komuta zincirine dönüşüyor. Bu yüzden son derece etkili oluyor.

 

Bizim hipno dinamik yöntemlerle hazırladığımız telkinler de bilinçaltı telkinleri gibi bilincinizin algılayamadığı ama bilinçaltınızın kaçırmadığı bir frekanstaki sistemle çalışır. Dinledikce bilinçaltınıza bir oya gibi işlenir. Bu mesajlarsa ihtiyaç olduğu durumlarda kesin yargı ve emirler olarak bedeninizin ve beyninizin emrine sunulur. Konu ile ilgili bir eyleme yön verileceği ya da konu ile ilgili bir hükme varılacağı zaman bilinçaltı mesajı raflardan çıkararak sizi yani beyninizi yönlendirir.

 

Bir mucize gibi değil mi? İstediğiniz bir mesajı ya da kurtulmak istediğiniz bir zayıflığınızı gidermek için tek yapmanız gereken bilinçaltınıza gerekli mesajları bir oya gibi işlemek. Geri kalanı tamamen bilinçaltınızın işi… O her şeyi halleder ve size başarıyı yudumlamak kalır. Tabi bu uygun şartlarda ve profesyonel kişilerce hazırlanan telkin CDleri için geçerli. Böyle hazırlanan TELKİN CDler bir reçete gibi sizi başarıya götürürken bilmediğiniz ya da tanımadığınız kişilerce gelişigüzel hazırlanan CDler ise sadece umutlarınızı sömürmekle kalır.

 

O yüzden biz alanında ülkemizin sayılı isimlerinin oluşturduğu bir kadroyla bu CDleri sizlere hazırladık. Genç Gelişim, Süper Beyin, Genç Öğrenci, Beyin Gücü dergilerini hazırlayan ekibimizi siz zaten tanıyorsunuz. Dergilerimizi ve ekibimizi hakkında daha geniş bilgi için lütfen www.gencgelisim.com adresimizi ziyaret ediniz.

 

 

www.telkinCDler.com Ekibi


RSS