• .
  • .
  • .

Gizlilik Taahhüdü ve Güvenlik

Bu gizlilik taahhüdü ve güvenlik politikası telkinCdler.com adresi ve bu adresin tüm alt bölümlerinde geçerlidir. Sitemiz üzerinden siparişiniz esnasında girmiş olduğunuz kişisel bilgileriniz sizin onayınız dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığımız sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum veya kuruluş ile paylaşılmayacaktır.

Kuruluşumuz tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri kapsamında bu bilgileri yalnızca resmi olarak talep edildiği takdirde gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır.Yukarıdaki maddeye ek olarak, kişisel bilgileriniz ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz ürünlerin tanıtımı, telkincdler.com ile ilgili duyuru, yenilik veya haberlerin e-posta yoluyla sizlere iletilmesi suretiyle sadece tarafımızdan olmak üzere pazarlama amaçlı kullanılabilecektir.

*

Ürün görsellerinde ve bilgilerinde olabilecek yanlışlıklardan dolayı firmamız sorumlu tutulamaz.  Web sitemiz üzerinde yayınlanan hiçbir yazı, görsel içerik veya veri üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz.Yukarıdaki gizlilik taahhüdü ve güvenlik politikası, telkincdler.com üyesi veya ziyaretçisi olarak haklarınızı koruma altına almaktadır.


RSS